Fleets is een nieuwe functie op Twitter die lijkt op Instagram Stories. De verhalen verdwijnen na 24 uur vanzelf, maar vanwege een bug op Twitter waren ze langer te bekijken. Dat schrijft TechCrunch.
Een fout zorgde ervoor dat mensen Fleets van anderen konden bekijken en downloaden, zonder die anderen daar een melding van kregen. De Fleets bevatten een link die ook na verwijdering nog werkte in browsers.
Twitter heeft tegen TechCrunch gezegd op de hoogte te zijn van de fout. “Een bug zorgde voor een technische omweg waarmee Fleets ook na 24 uur nog toegankelijk zijn. We werken aan een oplossing die we snel zullen doorvoeren.”
Fleets blijven nadat ze 24 uur lang zichtbaar waren op Twitter nog een maand op de servers van het bedrijf staan. Ze kunnen nog langer worden bewaard als ze regels van het platform overtreden.
Het Stories-alternatief van Twitter werd vorige week beschikbaar, maar kampt sindsdien met problemen. Zo zorgde de functies voor crashes in de app, waardoor Twitter genoodzaakt was de uitrol tijdelijk te pauzeren.













