Snapchat is momenteel in onderhandeling met muziekbedrijven om toestemming te krijgen om meer muziek in berichten op te nemen, zeggen anonieme bronnen tegen de Wall Street Journal.
Hoewel Snapchat-eigenaar Snap al de rechten van sommige muziek in handen heeft, blijft de catalogus klein in vergelijking met concurrenten als Instagram en TikTok. Daar zou het bedrijf volgens de Wall Street Journal verandering in willen brengen.
Snap zou in gesprek zijn met de drie grote muziekconcerns Universal Music, Sony Music en Warner Music over de mogelijkheid om hun muziekcatalogi beschikbaar te stellen voor gebruikers van Snapchat. De gesprekken zouden zich in een vroeg stadium bevinden.
https://www.nu.nl/apps/5907891/snapchat-spreekt-met-platenlabels-over-gebruik-muziek-in-berichten.html













