Techfabrikant LG heeft maandag drie nieuwe versies gepresenteerd van de Tone Free-oortjes: de FP5, FP8 en FP9. De oplaaddoosjes van de twee duurste uitvoeringen, de FP8 en FP9, worden voorzien van bacteriedodende uv-leds. Er is nog geen releasedatum bekend, maar LG meldt wel dat ze binnenkort te koop zijn.

De oortjes werken met bluetooth en kunnen gebruikt worden voor Android en iOs-toestellen. Daarnaast bevatten ze Headphone Spatial Processing. De functie zorgt ervoor dat het geluid uit het linker- en rechteroortje overlappen, waardoor het lijkt alsof het geluid van meerdere kanten komt. Net als de vorige versies hebben deze oortjes actieve ruisonderdrukking.

De draadloze headset bevat in elk oortje drie microfoons en krijgt een ‘fluistermodus’. Hierbij kunnen gebruikers een van de oortjes dicht bij hun mond houden en erin fluisteren, als ze niet hardop een gesprek willen voeren.

De oortjes hebben een accuduur van 8 uur en de case gaat 24 uur mee. Het doosje van de FP8 kan draadloos opladen en die van de FPG kan dienen als bluetoothadapter. Verder verschijnen de oortjes in drie kleuren: wit, zwart en goudkleurig. De LG Tone Free FP5 gaat 129 euro kosten, de FP8 kost 179 euro en voor de FP9 wordt 199 euro gevraagd.

Source