Zooplus is het slachtoffer geworden van een cyberaanval, laat de online dierenwinkel donderdag in een e-mail aan zijn klanten weten. Daarbij zijn persoonsgegevens buitgemaakt.
“Een onbekende aanvaller of groep aanvallers is het gelukt om met behulp van een set inloggegevens illegaal Zooplus-accounts binnen te dringen”, schrijft het bedrijf in de e-mail.
Hoeveel klanten zijn gedupeerd, is onduidelijk. Ook is niet bekend welke persoonsgegevens precies zijn buitgemaakt. Zooplus wil niet reageren op vragen van NU.nl, maar meldt in de e-mail dat er geen betaalgegevens zijn gestolen.
Getroffen klanten kunnen niet meer bij hun Zooplus-account komen. Zij moeten eerst hun wachtwoord resetten om weer te kunnen inloggen. De dierenwinkel raadt ze aan dit zo snel mogelijk te doen.
Zooplus zegt met experts onderzoek te doen naar de cyberaanval en het lek te hebben gemeld bij de Autoriteit Persoonsgegevens.













