Apple Pay is dinsdag beschikbaar gekomen voor ABN AMRO-klanten. De betaaldienst vervangt de fysieke betaalpas, waardoor klanten kunnen betalen met hun iPhone en Apple Watch. Na ING en Bunq is ABN AMRO de derde bank die de dienst ondersteunt.

Met de dienst kun je bij iedere contactloze betaalautomaat betalen met je iPhone of Apple Watch via de Wallet-app, Apples digitale portemonnee voor klantenkaarten.

Elke betaling verifieer je met je vingerafdruk, gezichtsherkenning of de draagdetectie van de Apple Watch. Hierdoor is het ook bij bedragen boven de 25 euro niet langer nodig om een pincode in te voeren.

In september kondigde ABN AMRO aan Apple Pay te zullen ondersteunen, evenals de Rabobank. Hoewel de Rabobank nog geen concrete datum noemt, laat de bank weten de dienst ‘binnenkort‘ beschikbaar te stellen.

Source